Teknik Servis

 • Dilediğiniz Zaman Bize Ulaşın
  OSEL Makine olarak, siz değerli müşterilerimize satış öncesi ve satış sonrası dilediğiniz zaman iletişime geçme şansı tanıyoruz. Mesai saatleri içinde ana hattan aramalarınıza veya maillerinize, mesai saatleri dışında ilgili teknik personel ve 7/24 aktif olan sosyal medya ekibimizle anında dönüş yaparak sizlerin dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçmenize olanak sağlıyoruz.
 • Video Kayıt Desteği
  OSEL Makine olarak, uzman teknik kadromuzla olağan durumlarda video kayıt desteğimiz ile siz değerli müşterilerimizin hiçbir zaman yalnız hissetmemesi ve sorunun hızlı bir şekilde çözülmesi için ortamlar hazırlıyoruz.
 • Yedek Parça Desteği
  OSEL Makine olarak, sürekli güncellenen stoklarımızla, oluşabilecek hasar durumlarında siz değerli müşterilerimize kaliteden ödün vermeden olabildiğince hızlı yedek parça desteği sağlıyoruz.
 • Online Destek
  OSEL Makine olarak, online destek hizmetimiz ile gerekli durumlarda uzaktan bağlantı kurarak siz değerli müşterilerimize her konuda yardımcı olmayı kolaylaştırıyor ve karşılaştığınız sorunları birebir çözme fırsatı sunuyoruz.
 • Bakım & Onarım
  OSEL Makine olarak, makinelerimizin kullanım ömrünü uzatmak ve siz değerli müşterilerimize uzun yıllar boyu hizmet etmesini sağlamak için gerek yerinde gerek kendi bakım-onarım departmanımızda sizlere bakım ve onarım şansı sunuyoruz.
 • Yedek Parça Üretimi
  OSEL Makine olarak, gelişmiş makine parkurumuzla, siz değerli müşterilerimize özel yeni/eski fark etmeksizin yedek parça üretimi ve gönderimi sağlıyoruz.
 • Otomasyon Desteği
  OSEL Makine olarak, profesyonel otomasyon ekibimizle oluşabilecek her türlü problem ve hasar durumunda %100 destek sağlıyor, üretimde aksama olmasını engelliyoruz.
 • Opsiyonel Ekipman Desteği
  OSEL Makine olarak, siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda makinelerimiz üstünde iyileştirme ve opsiyonel olarak sunulan özelliklerden daha sonra faydalanma şansı sunuyoruz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?